פנייתך התקבלה בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם
ההרשמה בוצעה בהצלחה!
תודה שנרשמת

תכנון מסלול פרטי לקוסטה ריקה

קוסטה ריקה בתרגום חופשי ״החוף העשיר״ היא היהלום שבכתר של מדינות מרכז אמריקה שהאיכות חיים היא ערך עליון ה- "Pura Vida" ונחשבת למדינה מאד  ידידותית ובטוחה מאד.

הטיול לקוסטה ריקה הוא מהמרתקים ביותר, אתרי הטבע במדינה הכולל מגוון מאד גדול של חיות, חופים אינסופיים והקבלות שלה בתחום השמירה על הטבע מושכים לכאן תיירים רבים מכל רחבי העולם.
כמו כן ניתן לשלב מגוון מאד גדול של פעילות אתגרית כמו אומגות, גשרים תלויים, רפטינג, טיולי סוסים ועוד. המדינה מתאימה לכל סוגי הקהלים ובמיוחד לטיולי משפחות ומציע טיולים מאורגנים וגאוגרפיים כאחד.

במקום ניתן למצוא מגוון מאד גדול של בתי מלון בכל הרמות, החל ממלונות פשוטים ועד למלונות בוטיק יוקרתיים, בין היעדים הבולטים ניתן למנות את: טורטוגארו – חוויה וטיולים  בג'ונגל כולל רמת שרוטים טובה מאד, הר געש ארנל עם תצפיות עוצרות נשימה על כל האזור, יער העננים מונטוורדה עם האומגות המרשימות בעולם ורצועות חוף אינסופיות בעיקר לאורך כל החוף הפסיפי. המטבע המקומי הוא הקולון אבל ניתן להשתמש בדולר האמריקאי בכל מקום. קוסטה ריקה בהחלט מתאימה לטיול עצמאי כולל טיולי משפחות כשהדרך הנוחה ביותר היא לטייל עם רכב שכור המאפשר לכל אחד לטייל בקצב שלו, בשל איכות הכבישים ולא מעט דרכי עפר, מומלץ להשכיר ג'יפ בקוסטה ריקה ולא רכב רגיל. ברשותנו מספר מסלולים מומלצים לטיול עצמאי , כמו גם האפשרות לבנות עבורכם טיול בתפירה אישית, התואם את העדפותיכם. לטיול עצמאי בקוסטה ריקה מומלץ להקדיש בין שבוע לשבועיים . ניתן למצוא  במקום בתי מלון בכל הרמות, מדירות פשוטות ועד מלונות חמישה כוכבים מפוארים. אופציה נוספת היא של פרטי המאורגן מראש כאשר כל השירותים הוזמנו מראש החל מבתי המלון , העברות ,השכרת רכב,, טיולים ,אטרקציות ומדריך פרטי צמוד דובר אנגלית לאורך כל הטיול  האופציה הזאת מאשפרת לכם היכרות  די טובה ועמוקה עם המדינה בזמן יחסית קצר .
רוצים להרכיב בעצמכם את מסלול הטיול שלכם בדרום אמריקה
צור קשר