פנייתך התקבלה בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם
ההרשמה בוצעה בהצלחה!
תודה שנרשמת

שמורת הפינגווינים הגדולה בעולם

נעים מאד, פונטה טומבו  - שמורת הפינגווינים הגדולה בעולם  

חצי האי ולדז הינו פנינת טבע ייחודית הממוקמת מצפון לארץ האש בארגנטינה ומשתרעת על שטח של כ- 2,000 קמ"ר. חובבי הנופים והחיות יחושו בו בגן- עדן ויהנו מחוויה בלתי נשכחת.  חצי האי הוכרז על- ידי אונסק"ו כאתר שימור בינלאומי עקב היותו מוקד במשך מילוני שנים להמוני יונקים ימיים ועופות. האזור מוקף בעלי חיים רבים ונפלאים ובמהלך טיול בשמורה ובחוף תוכלו לפגוש לא אחרים מפינגווינים המתנשאים לגובה של 80-90 ס"מ, אריות ים ולווייתנים. על הצוקים בסביבה חיים גם גואנקות, ארמדילוס, שפני סלע ועוד.

מתי כדאי לבקר?
התקופה האידיאלית לביקור בשמורת הפינגוונים הינה בין החודשים ספטמבר עד מרץ, לעומת זאת את  הלוויתנים ניתן לראות בין החודשים יולי וינואר. אם תגיעו בחודש אוקטובר תוכלו לצפות גם בפילי הים המגיעים אל החוף לצורכי רבייה והמלטה. אם יהיה לכם מזל, תוכלו לצפות בתקופה זו גם באורקות (הלוויתנים הטורפים), המנסים את מזלם בטריפת גורי פילי הים הנחים על החוף.

דרכי הגעה
 חברות תעופה רבות טסות לבואנוס איירס מאירופה ומארצות הברית. משם ניתן לטוס כשעתיים אל טרלאו, או לקחת אוטובוס מתחנת האוטובוסים המרכזית של בואנוס איירס אל פוארטו מדרין ( 16 שעות נסיעה).

אטרקציות
פוארטו מדרין הינה עיירת החוף של פנניסולת  ולדז.  ממנה ניתן להגיע לשמורות טבע שונות (שהגדולה בהן נמצאת על חצי האי ולדז), בהן אפשר למצוא פילי ים, אריות ים, לויתנים ועופות ים מזנים שונים.
העיירה מציעה למבקריה גם  פעילויות שונות כגון: צלילה, מוזיאוני טבע וים, קזינו ועוד.
אחד המחזות המרשימים ביותר שאסור לפספס באזור הינו מושבת הפינגווינים הגדולה ביותר בדרום אמריקה הנמצאת בפונטה טומבו. המושבה מרוחקת 180 ק"מ מפוארטו מדרין  ובה תוכלו לראות מאות אלפי פינגוויינים מהסוג המגאלאני. הם נוהרים לשם בהמוניהם בחודשים ספטמבר עד אפריל כדי לדגור ולהטיל את ביציהם. ניתן לראות את הפינגווינים מקרוב ואף לטייל ביניהם. אך היזהרו לא להתקרב מדי, שלא יבהלו. בשמורה תוכלו לראות גם אריות ים, ארמדילים וציפורים מזנים שונים.
Vamos America
המומחים לאמריקה הלטינית
רוצים להרכיב בעצמכם את מסלול הטיול שלכם בדרום אמריקה
צור קשר