פנייתך התקבלה בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם
ההרשמה בוצעה בהצלחה!
תודה שנרשמת

קוסטה ריקה - עונה מומלצת

העונה האופטימלית לטיול בקוסטה ריקה היא בין החודשים דצמבר ואפריל הנחשבת לעונה היבשה אבל לא רק, גם בעונה הגשומה המתחילה בחודש מאי ומסתיימת לקראת נובמבר יש יתרונות רבים , הטמפרטורות יורדות מעט והמקומות פחות עמוסים וכל השמורות ירוקות יותר מאי פעם.

אנו ממליצים בחום לבחור בטיול משפחתי לקוסטה ריקה, היעד הכל כך מרשים הזה ואחד הבטוחים ביותר בעולם, קוסטה ריקה מדינה לא גדולה במיוחד שהיא בעצם שמורת טבע אחת גדולה עם חיות ידידותיות ,המון אטרקציות לילדים, תושבים מהנחמדים בעולם, מפלי מים, חופים אינסופיים ופעילויות אתגריות לכל הרמות. ניתן לטייל במדינה בכמה אופנים כשהמומלצת ביותר היא ברכב שכור ולדלג בין היעדים כל כמה ימים. בין היעדים הבולטים ניתן למנות את: טורטוגארו - חוויה בג'ונגל כולל רמת שירותים טובה מאד, הר געש ארנל עם תצפיות עוצרות נשימה על כל האזור, יער העננים מונטוורדה בעלת האומגות המרשימות בעולם ורצועות חוף אינסופיות בעיקר לאורך החוף  הפסיפי. המטבע המקומי הוא הקולון אבל ניתן להשתמש במטבע האמריקאי בכל מקום.  

אווירת חופש מורגשת בכל נקודה בקוסטה ריקה המופלאה המחבקת כל תייר, תושבי קוסטה ריקה ידועים בקבלת אורחים מהמעלה הראשונה, דוברי אנגלית טובה וכולם צמאים לעזור לכל תייר בכל רגע נתון במתן הסברים מפורטים ותמיד עם חיוך שיעניק לכם תחושה אמתית שאתם הכי רצויים במדינתם. לא בכדי נחשבת קוסטה ריקה לאחת המדינות השמחות והיפות ביותר בעולם. אינטרנט זמין בכל פינה הוא כלי עזר חשוב לכל תייר, קוסטה ריקה הינה אחת המדינות היחידות בכל אמריקה הלטינית המתאימה לכל סוגי הטיולים האפשריים, החל מטיולי משפחות עם אין ספור אטרקציות, חובבי טבע ומיטיבי לכת, זוגות לטיול גאוגרפי וחופשות אקסטרים מגוונות. יתרון נוסף ומשמעותי בבחירת קוסטה ריקה לטיול הבא שלכם, בא לידי ביטוי במחיר תחרותי ומאוד והעובדה שניתן לטייל בה בבטחה במפר תכניות מסלול לנוסע העצמאי, בשילוב ג'יפ שכור (מומלץ בעיקר בשל תשתיות כבישים לא מפותחות בחלק מהמסלולים), או נהג/מדריך צמוד עם רכב המותאם למספר הנוסעים. בשל יתרונות אלו, קוסטה ריקה מהווה חלופה הולמת וריענון אמיתי להרבה מאד מדינות שבאזור.
רוצים להרכיב בעצמכם את מסלול הטיול שלכם בדרום אמריקה
צור קשר