פנייתך התקבלה בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם
ההרשמה בוצעה בהצלחה!
תודה שנרשמת

עלות טיול בדרום אמריקה


דרום אמריקה אחד האזורים היפים והאוטנטיים ביותר בעולם הפך בשנים האחרונות ליותר ויותר נגיש מבחינת תקציבית והיום ניתן להגיע לתת היבשת במחירים די נמוכים כולל שהות במקום בעלות השווה לכל כיס וזאת כל עוד בוחרים את המקומות הנמוכים.

אחד המרכיבים העיקריים של הטיול הוא נושא הטיסות וגם כאן יש בשורות טובות, יותר ויותר חברות סדירות טסות היום לתת היבשת ה הזאת וכוללים עשרות טיסות יומיות דרך יעדי ביניים מרכזיים באירופה ומשם בטיסת המשך לכל היעדים המרכזיים של אמריקה הלטינית, כשבנוסף יש גם אפשרות לטוס דרך ארצות הברית. ביבשת עצמה ניתן לבחור במגוון רב של טיסות פנימיות לרוב לא ארוכות מדי המקצרות משמעותית את הנסיעות בתוך ובין המדינות. בשנים האחרונות המחירים של טיסות אלו ירדו מאד כאשר הטיסות מתבצעות לרוב במטוסים חדישים. את רמת המחייה ניתן לחלק לשלוש רמות ארגנטינה, צ'ילה וברזיל שהם המדינות הכי מפותחות כאשר העלויות יהיו מאד דומות למה שאנחנו מכירים בארץ כולל רמת שירותים מצוינת ברוב האתרים. לעומת זאת  בפרו קולומביה ואקוודור העלויות יהיו נמוכות מאד בחלק גדול מהמקומות ובכל זאת לקבל רמת שירותים טובה מאד, בבוליביה העלויות מחייה יהיו עוד יותר נמוכות וניתן יהיה להסתדר במקום גם עם כמה מאות דולרים בחודש.

בוליביה היא דוגמא מצוינת למה שמציע דרום אמריקה היום: מדינה אנדית מרשימה ואוטנטית שצועדת קדימה בצעדי ענק עם שיעורי צמיחה של חמישה אחוז בממוצע בשנה, שירותים תיירותיים ברמה טובה כולל מלונות יוקרה, חברות תעופה מקומיות חדשות ובטוחות המגיעות כמעט לכל מקום ומקצרות משמעותית את זמן הנסיעה, ומעל הכל הרבה יותר סדר וארגון. אתרי הטבע נותרו מרשימים כשהיו ביניהם: מדבר המלח המרשים בעולם ״אויוני״, העיר התוססת ״לה פאז״ ושווקיה הרבים, אגם ״הטיטיקקה״ והאיים המסורתיים שלו הגובל עם פרו והג'ונגלים הפזורים בצפון המדינה. עלותו של טיול מאורגן לעומת טיול פרטי לנוסע העצמאי יהיו די דומות כאשר היתרון הגדול של טיול פרטי הוא בבחירת המקומות ובמספר היעדים כאשר בטיול מאורגן הכל נקבע מראש ולא ניתן לבצע שינויים יתרון נוסף לטיול הפרטי היא העובדה שניתן לבצע אותו על בסיס יומי לאורך כל ימות השנה.
רוצים להרכיב בעצמכם את מסלול הטיול שלכם בדרום אמריקה
צור קשר