פנייתך התקבלה בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם
ההרשמה בוצעה בהצלחה!
תודה שנרשמת

המיטב של פרו ואקוודור / 19 לילות

טיול לפרו / 12 לילות
שנה חבילה
מידע על המסלול

המיטב של פרו ואקוודור

 

יום 1: לימה
נחיתה בשדה התעופה של לימה, שם ימתין לכם נציג החברה והעברה למלון במרכז העיר.
לינה בלימה.

 
יום 2: לימה – פוארטו מלדונדו – הג'ונגל האמזוני
ביקור בבירה של הג'ונגל הפרואני פוארטו מלדונדו, בתחילת הביקור הפלגה בנהר טאמבופאטה לליבו של היער, שם נתמקם בבקתה אותנטית שתהווה נקודת בסיס לטיולנו ביער הגשם הייחודי במהלך הימים הקרובים, ניחשף לאחת ממערכות האקולוגיות המרשימות בעולם, נטייל בשבילי היער, נשלב שייט בנהר ונצפה תוך כדי בבעלי חיים ייחודיים לאזור זה.

לינה בפוארטו מלדונדו.
 
3ימים / 2 לילות פוארטו מלדונדו
המשך סיורים בג'ונגל
לינה בפוארטו מלדונדו
 
יום 4: פוארטו מלדונדו – קוסקו – העמק הקדוש 
בבוקר ניפרד מהג'ונגל בדרכינו לפוארטו מלדונדו לטיסה לקוסקו. עם ההגעה נצא לסיור בכפר Ollantayambo אשר ממוקם בעמק האורובמבה, תושבי הכפר שומרים באדיקות על שפת בני האינקה, שפת הקצואה. בימי שלישי, חמישי ושישי תזכו לבקר בשוק הצבעוני, בו תמצאו פירות , ירקות ותבלינים, זאת בנוסף למגוון רחב של עבודות יד ובעיקר אריגים צבעוניים אינדיאנים עם אפיון ייחודי לכל כפר וכפר מהסביבה.

לינה בעמק הקדוש.
 
יום 5: העמק הקדוש
יום טיול בעמק נהר האורובמבה, או בכינויו העמק הקדוש, בו נבקר במספר ערים עם שווקים ציוריים, עמוסי עבודות יד מכל הסוגים והגוונים. נמשיך לביקור באולנטיטאמבו שנבנתה כעיר מבצר ע"י האינקה. בדרך תיפגשו גידולים חקלאיים לרוב, בעיקר תפוחי אדמה ושדות תירס.

לינה בעמק הקדוש.
 
יום 6: העמק הקדוש  -מאצ'ו פיצ'ו
נתחיל את היום בנסיעה ברכבת לעבר העיר האבודה , מאצ'ו פיצ'ו , היעד המרשים ביותר מבין אתרי האינקה. דרך יפהפייה לאורך נהר האורובמבה, בתחילת הנסיעה תפגשו פסגות הרים מושלגים ואט אט ישתנה הנוף לנוף טרופי ולח שמאפיין את שרשרת הרי האנדים. את רוב היום נקדיש לביקור במאצ'ו פיצ'ו שעד עצם היום הזה אף חוקר לא מצא תשובה לייעודה היוצא דופן של העיר לעןמת ערי אינקה אחרות. נסיים בארוחת ערב בבית המלון.

לינה באגואס קליינטס למרגלות המצו פיצו.
 
יום 7: מאצ'ו פיצ'ו - קוסקו
לאחר בוקר חופשי, העברה לתחנת הרכבת בשעות הצהריים ונסיעה לקוסקו. הלו היא בירתם החשובה של בני האינקה.
באזור זה, לב האנדים נולדו ראשוני בני האינקה ואט אט יצרו את אחת התרבויות החשובות שצמחו ביבשת. אין פינה בה לא תמצאו סימנים לתרבות האינקה, החל מתרבות ועד מבנים ייחודיים שרובם נבנו בהשפעת האינקה ע"י הספרדים ששלטו ביבשת הרבה מאוד שנים. ארגון אונסקו הכריז על העיר כאתר מורשת עולמי, זאת בכדי לשמור על צביונה של העיר.

לינה בקוסקו.
 
יום 8: קוסקו
קוסקו, עיר רומנטית ומרתקת, עיר הבירה של אימפריית בני האינקה. תרגום שמה בשפת האינקה הוא טבור העולם. העיר שוכנת בגובה 3,326 מטר מעל פני הים, בעמק ציורי בלב הרי האנדים. ביום זה תקיימו סיור מודרך פרטי בשעות הבוקר.

לינה בקוסקו.
 
יום 9: קוסקו – פונו (אגם הטיטיקקה)
לאחר ארוחת בוקר, הסעה לשדה התעופה לקראת הטיסה לחוליאקה. בדרך לפונו תבקרו באתר הקבורה סילוסטאני, אחד משרידי שבטי האיניאנים, אתר הקבורה עבור אנשי האנדים הנו בעל משמעות מיסטית חזקה ביותר.

לינה בפונו.
 
יום 10: אגם הטיטיקקה
לפניכם יום עמוס חוויות אותו תתחילו בשייט באגם הטיטיקקה, האגם ממוקם בגובה 3800 מטר מעל פני הים והנו האגם הגבוה ביותר בעולם בו שטות ספינות, בין האטרקציות בשייט, זה הביקור הצפוי לכם באיים הצפים עליהם חיו לפני שנים רבות בני שבא האורוס.
לינה בפונו.
 
יום 11: אגם הטיטיקקה - קניון קולקה
את הבוקר נתחיל בנסיעה לקניון קולקה, אחד הקניונים העמוקים בעולם (עמוק פי 2 מגרנד קניון בארה"ב), הדרך מטה תגלה בפניכם נופים יוצאי דופן. אז דמיינו את הרגע, עומק הקניון 2000 מטר, הכבישים משני צידיו בגובה 4000 מטר, כשבין לבין זורם לו נהר קולקה המתגלה ברוב הדרו.

לינה באיזור קולקה.
 
יום 12: מעבר הקונדור – ארקיפה
העברה למעבר הקונדור ומשם היישר לארקיפה, הלו היא "העיר הלבנה" ואחת מהערים היפות בפרו כולה, יש הטוענים בכל אמריקה הלטינית. מרבית הבתים בנויים מאבן וולקנים לבנהף זאת בשילוב ארכיטקטורה קולוניאלית. העיר ממוקמת לרגלי הר הגעש אל מיסטי שמפורסם בשל צורת החרטום הייחודית לו, ההר מתנשא לגובה 5822 מטר, את פסגתו המושלגת ניתן לראות מכל פינה באזור. ארגון אונסקו בחר להכריז על העיר בשנת 2000 כאתר מורשת עולמית, בכדי להבטיח את שימורה.

לינה בארקיפה.
 
 יום 13: ארקיפה – לימה – קיטו
העברה מבית המלון לשדה התעופה .
עם הנחיתה בקיטו, ימתין לכם נציגנו , יקבל את פניכם ויסיע אתכם לבית המלון תוך כדי הסברים כלליים על הצפוי לכם בימים הקרובים. את הלילה הראשון תעבירו בקיטו.

קיטו, עיר הבירה של אקוודור שוכנת בלב רכס הרים המתנשאים לגובה של 2800 מטר, קיטו עיר מיוחדת מאוד בעיקר בשל האופי המערבי והמפותח שלה, דבר שמבדיל אותה ממרבית הערים הגדולות ביבשת דרום אמריקה. האופי המערבי של קיטו בא לידי ביטוי גם בסגנון הבנייה, חיי לילה מגוונים ותוססים שכל תייר המגיע לקיטו כחלק מהטיול לדרום אמריקה נהנה לקחת בהם חלק.

לינה בקיטו.


יום 14: קיטו – אוטבלו
את היום נתחיל בנסיעה צפונה לעבר העיירה אוטבאלו, אחת התחנות תהיה המפל המפורסם Peguche

אחת מנקודות החובה באוטבאלו, במהלך הנסיעה נעצור במספר נקודות תצפית , בעיקר בכדי לנשום עמוק ולחוות את היופי של אזור ייחודי זה, זאת לפני הביקור בכפרים המקומיים של האינדיאנים. בסיום היום, נגיע למלון באוטבאלו.

לינה באוטבאלו.

 
יום 15: אוטבלו והסביבה
את היום השלישי נתחיל באזור בו מתקיים מידי יום שבת שוק אינדיאני טיפוסי, בשוק עשרות דוכנים של אינדיאנים המגיעים מכל כפרי האזור ומציעים למכירה את מרכולתם, החל מעבודות יד , פירות, ירקות, אריגים, בגדים, ערסלים , תכשיטים ועוד מגוון רחב של מוצרים ייחודיים, ממתחם השוק נמשיך לביקור בכפר איברה, הלו הוא "כפר העץ" , בו תמצאו מגוון רחב של כל סוגי עבודות עץ.

לינה באוטבאלו.

 
יום 16: אוטבלו - קוטוקצ'י - קיטו
את היום הרביעי נתחיל בלגונה Coicocha  המוכרת גם בשמה לגונת האלים, הלגונה מרוחקת מאוטבאלו כ- 15 ק"מ בלבד. לגונה מופלאה שקוטרה 4000 מטר במרכז לועו של הר הגעש קוטאקאצ'י, נמשיך לבקר גם בכפר הנושא את שם הר הגעש אשר תושביו מתמחים בייצור כל מוצרי עור, תיקים, ביגוד ומגפיים. עם סיום הביקור בכפר, נתחיל בנסיעה לקיטו הבירה.

לינה בקיטו.

 
ימים 20-17: שייט של 4 ימים / 3 לילות
העברה מהמלון בקיטו לשדה התעופה ועלייה לטיסה לגאלפגוס. עם ההגעה העברה למזח ותחילת שייט שיהווה את גולת הכותרת לטיול שלכם באקוודור. במהלך השייט נשוט בין האיים המרכזיים של איי גאלפגוס ונצפה במגוון מאד גדול של חיית ייחודיות , כל יום מתקיימים 2 טיולים יומיים שונים. האוניה מפוארת ויכולה לכלול עד 70 נוסעים פלוס ארבעים אנשי צוות, כל הארוחות מוגשות על האוניה וכלולות במחיר, כמן כן ניתן ליהנות מפעילויות שונות על האונייה כולל בריכה קטנה. ניתן לבחור בין 5 סוגים של קבינות כולל סוויטות מפוארות עם מרפסת.


יום 20: גאלפגוס- גויאקיל/קיטו
עם סיום השייט, תמתין לכם העברה לשדה התעופה, שם תמתין לכם הטיסה ליעד הבא.


המחיר כולל:

-          טיסות בינלאומיות ופנימיות

-          העברות מ/אל שדה התעופה למלונות

-          לינה ע"ב א. בוקר במלונות 3 כוכבים (אלא אם בחרתם אחרת)

-          סיורים מודרכים וכניסות לאתרים למשך כל הטיול כמפורט במסלול

 

המחיר אינו כולל:

-          הוצאות אישיות

-          ביטוח רפואי

-          תשר לנותני השירות בחו"ל

-          כל מה שאינו מצוין במחיר כולל

2 טיול לאקוודור / 7 לילות, 3 כוכבים, הדרכה קבוצתית
טיול לארגנטינה
טיול לברזיל
1
טיול לפרו
טיול לבוליביה
טיול לצ'ילה
טיול לונצואלה
2
טיול לאקוודור
טיול לקולומביה
טיול לקוסטה ריקה
טיול לגואטמלה
טיול למקסיקו
טיול לקובה
טיול לניקרגואה
רוצים להרכיב בעצמכם את מסלול הטיול שלכם בדרום אמריקה
צור קשר