פנייתך התקבלה בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם
ההרשמה בוצעה בהצלחה!
תודה שנרשמת

בניית מסלול

לקוחות יקרים, 

לפניכם מנוע חיפוש ייחודי ובלעדי לואמוס אמריקה, המנוע היחידי מסוגו נועד לעזור לכם לתכנן את הטיול הבא שלכם לאמריקה הלטינית, ובעיקר להעניק לכם סדר גודל של העלות לטיול חלומותיכם. 

ראשית עליכם לבחור את מספר הנוסעים המתוכנן, ולסמן האם ברצונכם לשלב בחבילה טיסות והאם לאו, בחירה בחבילה הכוללת טיסות משמעותה שבמחיר שיוצג כלולות טיסות הלוך ושוב מת"א וגם הטיסות בין היעדים אם בחרתם שילוב יעדים המצריכים טיסה ביניהם, אם בחרתם את האופציה ללא טיסות, המחיר שתקבלו לא יכלול טיסות כלל.

בשלב הבא יהיה עליכם לבחור את המדינה בה תרצו לבקר, ומיד אחר כך תתבקשו לבחור את המסלול המועדף עליכם באותה מדינה, רמת האירוח המועדפת עליכם (מלונות 3 כוכבים עד פרימיום) והאם ברצונכם לקחת חלק בהדרכות קבוצתיות או פרטיות.

במידה והנכם מעוניינים לשלב בטיול מדינה אחת או יותר, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור "הוספת יעד למסלול" ולבחור מתוך הרשימה את המדינה הנוספת בה תרצו לטייל, ולבחור שוב את מסלול הטיול המועדף עליכם במדינה זו, רמת בתי המלון ובחירת הדרכה מועדפת. (ניתן להוסיף מספר מדינות ללא הגבלה)

עם סיום ההליך , עליכם ללחוץ על כפתור "צור מסלול" ויוצג לפניכם המסלול המשולב שבחרתם, כולל מחיר לאדם הכולל טיסות (אם בחרתם באופציה זו), העברות משדה התעופה למלון, טיולים יומיים מודרכים (באנגלית או ספרדית) קבוצתיים או פרטיים, לפי בחירתכם, העברה בין מדינה למדינה ובסיום העברה לשדה התעופה. עם קבלת התוצאות, תוכלו בכל רגע נתון ללחוץ על כפתור "שנה חבילה" אשר יופיע בצד שמאל של הדף, ולשנות כל פרמטר בבחירה המקורית שלכם (רמת בתי מלון , הדרכה פרטית ולא קבוצתית וכו') וללחוץ שוב על כפתור "צור מסלול" בכדי לקבל מסלול ומחיר עדכני.

כפי שהבנתם, אנו מציעים טיול הכולל הכל, עם ליווי צמוד של נציגי החברה בכל אחד מהיעדים שבחרתם לטייל, בכל רגע נתון, תמיכה של החברה בארץ 24 שעות ביממה ובעיקר שירות ומחיר ללא תחרות.

אז אחרי שהתרשמתם מהטיול שבחרתם, הגיע הזמן לשתף אותנו, לתאם פגישת ייעוץ בביתכם עם אלן שטרסברג (מנכ"ל החברה) או עם אחד מאנשי צוות המומחים של ואמוס אמריקה. בפגישה זו נבחן את ציפיותיכם , רצונותיכם ותחומי העניין המרכזיים שלכם בטיול , על בסיס רצונותיכם נבנה יחד את המסלול הנכון בליווי מפות ותמונות, אך בעיקר בעזרת הניסיון העשיר של צוות ואמוס אמריקה המכיר את יעדי הטיול לא פחות מכפי שאתם מכירים את סלון ביתכם.

ולסיום, טיול באמריקה הלטינית הוא לא עוד טיול, נדרשת הכנה מדויקת ותכנון מסלול מדויק, ייעוץ נכון חוסך המון זמן (נסיעות ארוכות ומיותרות לביקור ביעדים לא מתאימים), אך בעיקר חוסך הרבה כסף.

אנחנו כאן תמיד לרשותכם
צוות המומחים של vamos america